Hakkımızda
Ana Sayfa >
Doğan Güneş Ahşap Ürünleri kurumsal olarak 25 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren orman ürünleri ve ahşap ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Üretimini son teknoloji makineler ile, inşaatlık & çatılık kereste, planyalı kereste, emprenyeli kereste, doğramalık, lambiri, özel lambiri,  döşemelik, deck döşemelik, süpürgelikler, geniş süpürgelik, köşelik, küpeşte, kapı pervazı, kapı sereni, cam çıtası, karasörlük, tomruk tipi cephe kaplama, siding tipi cephe kaplama, İstanbul yalı tipi cephe kaplama, kütük ev malzemesi vb. gibi çeşitler ve fason üretim yapmaktadır.
 
Üretim haricinde  Osb, Plywood,  strafor, cam yünü, shıngle, membran, onduline gibi yapı malzemeleri satışımız vardır. Ayrıca ahşap uygulamaları ve her türlü ahşap ürünleri imalatı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi en uygun fiyata sunmaktayız.

Orta ölçekli bir  işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede orman ürünleri ve ahşap ürünleri sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
 
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Doğan Güneş Ahşap Ürünleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 
 
Pro WEB